Albert Genau Taşdelen

folder_openHaberler

Albert Genau Taşdelen; Cam sistemleri denildiğinde aklınıza ilk gelen eski nesil cam sistemleri olabilir. Gökyüzünün tüm tonlarını, havanın parlaklığını, kışın beyazlığını, güneşi ve daha onlarca güzellik ile aranızda bir engel gözünüzde canlanabilir. Kalın kenarlıklar ile şıklıktan uzak, kullanılan malzeme ve eklenen hareket özelliği nedeniyle yalıtım yönünden zayıf tasarımlar sizin beklentinizi karşılamaktan uzaktır. Oysa Albert Genau hareketli cam tasarımları ile şıklık ve işlevsellik bir araya getirdiği bir cam sistem çeşitleri sunuyor.

Cam Balkon

Cam Balkon

Sürme Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Özellikle kullanım açısından hareketli cam sistemleri son yıllarda ilgi çekmeye devam ediyor. Peki Albert Genau Taşdelen hareketli cam sistemleri nelerdir? peki şık tasarımları, kullanım kolaylıkları ile öne çıkan Albert Genau Taşdelen ilçesinde hizmet veriyor mu? Yeni nesil hareketli cam sistemleri avantajları nelerdir?

Albert Genau Hareketli Cam Sistemleri

Albert Genau Taşdelen ilçesinde de hizmet veren ve cam sistemlerine yeni bir anlayış getiren tasarımları ile hareketli cam sistemleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Peki hareketli cam sistemleri çeşitleri var mıdır? Nelerdir?

Momentum Hareketli Cam Sistemleri

Momentum; senkronize Katlanır Sistem olarak adlandırılır. Paneller sadece üstten tek noktadan sisteme ve birbirlerine bağlıdır. Paneller, yatay hareketi aynı anda menteşelerinden katlanarak gerçekleştirir. Paneller toplandıkları tarafta sisteme dik bir şeklide konumlanır.

Atrium Hareketli Cam Sistemleri

Atrium; Park Alanlı Kayar Sistem olarak adlandırılır. Paneller sadece üst iki noktadan sisteme bağlıdır. Her bir panel yatay olarak bağımsız hareket eder.

Centrum Hareketli Cam Sistemleri

Centrum; pivot Katlanır Cam Sistemi olarak adlandırılır. Paneller üst profilin merkezinden tek taşıyıcı teker ile sisteme bağlıdır. Her bir panel teker merkezinde dönerek dik şekilde ve bağımsız hareket eder. Paneller ister sağ ister sol tarafa toplanabilir ve birden fazla panel aynı anda sürülebilir.

İhtiyacınızı belirleyin ve ihtiyacınıza en uygun uygulama ile tanışın Albert Genau Taşdelen ilçesinde de yaptığı uygulamalar ile fark yaratmaya devam ediyor.  Hareketli cam sistemlerinin kullanışlı olmasının yanına şık tasarımı ve güvenli, kolay kullanımı ekleyerek yepyeni bir sistem geliştiren Albert Genaum Taşdelen ilçesinden uygulama hizmeti almak istiyorsanız detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

Diğer Haberler

× Whatsapp