Alüminyum Küpeşte Sistemleri

Alüminyum Küpeşte | İMKA Alüminyum

Alüminyum Küpeşte
Sistemleri

Alüminyum küpeşte: çeşitli yerlerde hem güvenliği sağlamak hem de dekoratif olarak ortama hoşluk katmak amacıyla üretilen korkuluklardır.

Alüminyum doğramalardan meydana gelen küpeşteleri mekâna uygun şekilde monte ederler. Bu dekoratif ürün istenilen boyutlarda ve şekillerde tasarlanabilmektedir. Fiyatları da malzemenin kalitesine, yoğunluğuna, yapılacak işin getirilerine, malzemenin profil kalınlıklarına göre değişmektedir.

Ana malzemesi, adından da anlaşılacağı üzere alüminyumdur. Alüminyum küpeştelerde paslanma meydana gelmemektedir. Küpeşteler yalnızca alüminyumdan değil ahşap, plastik, çelik, krom vb. malzemeler kullanılarak da üretilebilmektedir. Hem fiyat açısından daha uygundurlar hem dayanıklıdırlar hem de oldukça estetik bir görünüme sahiptirler. Ayrıca temizlik dışında herhangi bir bakım gerektirmediği için kullanımı oldukça kullanışlıdır.

Alüminyum Küpeşte Nerelerde Kullanılır?

Merdivenler, balkonlar, teraslar, camlar, bina girişleri, havuz kenarları, asma katlar, alüminyum küpeştelerin kullanımı için uygun alanlardır. Bu alanlarda hem emniyetin sağlam bir şekilde sağlanması hem de ortam dekorasyonuna estetik bir hava katmak için alüminyum küpeşteler tercih edilmektedir.

Vertiflex | İMKA Alüminyum

Vertiflex

Optima 08 | İMKA Alüminyum

Optima 08

Tiara 08 – Tiara 10

Centrum - Albert Genau | İMKA Alüminyum

Centrum – Albert Genau

Otomatik Kapı Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri
× Whatsapp