Albert Genau Şile

folder_openHaberler

Albert Genau cam sistemleri içinde konforlu kullanım sağlayan bir diğer tasarım ise giyotin cam sistemleridir. Peki giyotin cam sistemleri nedir? Neler de kullanılabilir? Albert Genau Şile ilçesinde uygulama yapan firma var mı?

Cam Balkon

Cam Balkon

Sürme Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Albert Genau Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam sistemleri diğer adıyla, hareketli küpeşte sistemi; dikey hareket ile açılıp kapanan cam sistemlerdir. Sistem tamamen açık hale geldiğinde bir panel yüksekliğinde alan sabit kalır yani açılmaz kısaca hem küpeşte sistemi hem de açılır kapanır cam sistemi olarak kullanılır. Sistem genellikle motorlu olarak uygulanır, alanın yüksekliğine göre 1,2 veya 3 hareketli panele kadar dikey açılan giyotin cam sistemi uygulaması yapılabilmektedir.

Uygulama da kullanılan iki tip cam bulunmaktadır. Müşterinin tercihine göre; ısı cam veya tek cam panel sisteminde kullanılabilmektedir. Firmamız alanında lider tasarımların ev sahibi olan Albert Genau Şile’de de uygulama yapmaktadır. Siz sadece açık alanınızı kapatmak ve daha avantajlı kullanılabilir hale getirmeye karar verin; Albert Genau Şile uygulamaları ile tüm alanlarınızı her mevsim verimli kullanmaya başlayın.

Genelde Albert Genau giyotin cam sistemleri büyük açık alanlar; cafe, restoran, teras gibi işletmeler için tercih edilen bir sistem olsa da Albert Genau tasarımı olan tambalkon uygulamaların da kullanılmaktadır. Albert Genau Şile giyotin cam sistemleri ikiye ayrılmaktadır.

Vertiflex Giyotin Cam Sistemleri

Otomatik sistemdir; uzaktan kumandalı, motorlu hareketli küpeşte sistemidir. Sistem hareketli küpeşte sistemi olarak geniş açık alanlara sahip işletme ve stadyum gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir.  Özel emniyet sistemi ile el ve parmak sıkışmalarına karşı ekstra güvenlidir. 8 mm, 10mm ve ısıcam olmak üzere üç farklı uygulama seçeneği mevcuttur. Yüksek yalıtım ile, konforlu ve güvenli kullanım sunan giyotin cam ile ilgili bilgi alabilir, Albert Genau Şile ilçesi de hizmet bölgesinde olduğundan kolaylıkla bilgi ve uygulama hizmeti alabilirsiniz.

Tam Balkon

Büyük açık alanlar için kullanılan konforlu giyotin sistemini evlere taşıyan tamamen Albert Genau tasarımı olan tam balkonda giyotin cam balkon sistemi kullanılmaktadır. Tasarımın şıklığı Albert Genau Şile’de de sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Giyotin cam sistemleri tüm avantajları ile evinizin balkonuna yerleşiyor.

  • Yüksek yalıtım
  • Kolay temizlik
  • Su tahliye kanallı yağmurluk profili
  • Konforun sessizliği
  • Panoramik giyotin cam sistemi

Saydığımız avantajları ve daha onlarcasını sunan Albert Genau Şile’de sizleri bekliyor.

 

Diğer Haberler

× Whatsapp