Albert Genau Ümraniye

folder_openHaberler

Albert Genau Ümraniye; Estetik değerlerin hızla ön plana çıktığı günümüzde, kimi zaman hayatımızın her yerinde olan, güvenlik sağlayan önemli kullanım alanları olan parçalar estetik yargılara feda edilerek asıl kullanım amacını karşılamaktan ziyade estetik görünüşü ile öne çıkabilmekte. Küpeşte; merdiven, balkon veya teraslarda farklı alaşımlar ve maddeler ile yapılabilen korkuluk sistemleridir.

Cam Balkon

Cam Balkon

Sürme Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Peki güvenliğiniz ve şıklık bir arada mı? Albert Genau küpeşte sistemleri nelerdir? Küpeşte sistemleri ile ekstra güvenlik sunan Albert Genau Ümraniye’de uygulama hizmeti almak mümkün mü?

Albert Genau Küpeşte Sistemleri

Ülkemizde tasarlanarak cam balkon sistemlerine entegre ısıcamlı küpeşte sistemi olması ile ilk ve tek olma özelliği vardır. Şıklık ve kullanım kolaylığını bir araya getiren ısıcamlı küpeşte sistemleri yalıtım özelliği ile Albert Genau tasarımları öne çıkmakta.

Bolumax Küpeşte Korkuluk Sistemleri

Yeni nesil küpeşte korkuluk sistemi Albert Genau Ümraniye ilçesinde de hizmet almak isteyen, kullanıcılara imkan sağlamaya ve uygulamaları yapmaya devam ediyor. Üst profili ile Albert Genau katlanır ve sürme cam balkon sistemlerine özel detayları planlanarak tasarlanmıştır.

  • Atık su tahliye sistemi
  • Ekstra güvenlik
  • Balkon evinizin dış dünyaya açılan yüzüdür, bunu biliyoruz ve her yapıya uygun sistemlerimiz ile evinizin yüzünü güzelleştiriyoruz, her yapıya uygun

Bahsettiğimiz ve daha birçok avantajı ile küpeşte korkuluk sistemleri artık Albert Genau Ümraniye’de.

Linera Cam Korkuluk

Kaliteden, güvenliğe ve şıklığa tüm detayları tasarımında buluşturan linera tüm teknik detayları ile ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için tasarlanmıştır. Kalite, işlevsellik ve şıklığın buluştuğu linera cam korkuluklar yeni tasarımdır ve Albert Genau Ümraniye ilçesinden de hizmet alabileceğiniz kadar geniş biz uygulama ağına sahiptir.

Tüm teknik detayların düşüldüğü bir sistemdir. Korkuluk sisteminde farklı kalınlık seçenekleri ve 1300 mm yüksekliğe kadar cam paneller kullanılarak ihtiyacınıza yönelik, işlevsel korkuluklar hazırlanabilir. Kolay kurulumu, montajı ile vaktinizin değerini biliyoruz ve zamanınızı almayacak bir kurulum süreci sunuyoruz.

Albert Genau tasarımları, cam balkon ve cam sistemleri alanın da ülkemize yepyeni bir tasarım kazandırmıştır. Peki hizmeti nerelerden alabilirsiniz? Albert Genau Ümraniye ilçesi dahil İstanbul’un pek çok ilçesinde hizmet vermektedir. Sizler alanınızı belirleyin, ihtiyaçlarınızı Albert Genau tasarımları karşılar.

 

Diğer Haberler

× Whatsapp