PVC Doğrama

PVC Doğrama Sistemleri | İMKA Alüminyum

PVC Doğrama

PVC Doğrama; kapı, pencere gibi dışa açılan alanlarda kullanılan dekorasyon ürünleridir. Özellikle evlerde şık durduğu, uzun zaman dayanıklılığını koruduğu, paslanmaz bir yapıya sahip olduğu, çevreci bir ürün olduğu; çözülme, erime, bükülme, paslanma gibi deformasyonlara karşı dayanıklı olduğu ve yanmaya karşı oldukça dirençli olduğu için güvenle ve sıklıkla tercih edilmektedir.

PVC doğramalar farklı modellerde ve renklerde tüketicinin kullanımına sunulmaktadır. Sürmeli, katlanabilir, giyotin, kemerli, stüdyo gibi türleri bulunmaktadır.

PVC doğramaların bakımı zor değildir aksine oldukça kolaydır ancak kontrol edilmesi mutlaka gerekmektedir. Özellikle çok yağışın meydana geldiği havalarda su kanalları titizlikle temizlenmelidir.

PVC Doğrama Hangi Malzemeden Üretilir?

Doğrama kelime anlamı olarak bir yapının kapı, pencere, raf, dolap gibi bölümlerine verilen isimdir. PVC’nin açılımı polivinil klorürdür bu madde plastik polimer olarak adlandırılmaktadır. PVC, Polietilen ve Polipropilen polimerlerinden sonra sentetik olarak en fazla üretilen üçüncü plastik polimerdir. PVC Doğrama çeşitli katkı maddeleri ile karılır ve ardından eritilerek plastik haline getirilir

Vertiflex | İMKA Alüminyum

Vertiflex

Optima 08 | İMKA Alüminyum

Optima 08

Tiara 08 – Tiara 10

Centrum - Albert Genau | İMKA Alüminyum

Centrum – Albert Genau

Ofis Ara Bölme Sistemleri
Kış Bahçesi
× Whatsapp