Cam Oda Sistemleri

Cam Oda Sistemleri | İMKA Alüminyum

Cam Oda Sistemleri

Cam oda bir diğer adıyla cam balkon sistemleri, kişilerin balkonlarını cam ile kapatarak bir bölümü camdan bir bölümü duvardan oluşan bir oda oluşturmaya yarayan sistemlerdir.

Evlerin dışarıya doğru açıklığı bulunan kısımları olan balkonlar özellikle kış aylarında hem temizliğiyle hem de soğukluğuyla insanları sıkıntılara sokabilmektedir. Bu nedenle ustalar evlerin balkon ölçülerini alarak cam balkon malzemelerinden oda sistemlerini üreterek hazır olduğunda müşterinin evine monte ederler. Böylece dış ortamla olan temas en aza indirgenmiş olur.

Cam Oda Sistemlerinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Ana malzemelerle bu parçaları birleştirmek için ve sürgülü, katlamalı gibi çeşitleri bulunan cam balkonların açılıp kapanmasının sağlamak amacıyla kullanılan diğer aksesuar parçalar bir araya getirilmektedir. Pres, renkli, beyaz, bronz ve benzeri alüminyum türleri kullanılmaktadır. Aksesuar olarak kullanılan malzemeler ise metal ya da plastikten üretilmiş gövde, pimler ve kilitler, deve boynu, çıkış yolu ve kapağı, baza ve bitim kapağı, 22,5 ve 45 kapakları, kıl fitiller ve baklalar olarak sıralanabilir.

Vertiflex | İMKA Alüminyum

Vertiflex

Optima 08 | İMKA Alüminyum

Optima 08

Tiara 08 – Tiara 10

Centrum - Albert Genau | İMKA Alüminyum

Centrum – Albert Genau

Kış Bahçesi
Otomatik Kapı Sistemleri
× Whatsapp